Nastylujte sa s koženkovou bundou v zime

Koženkové bundy sú základom v pánskom aj dámskom šatníku. Nie len, že sú štýlové, ale vyzerajú úžasne, ak sú nosené s čímkoľvek, keďže sú mimoriadne všestranné a ľahko kombinovateľné. Koženkové bundy sú vnímané skôr bundy, ktoré sa majú nosiť na jar alebo na jeseň, keď sú teploty trochu vyššie. Avšak dajú sa nosiť aj v zime, poďme sa spolu pozrieť na to, ako!

Vrstvenie pod koženkovou bundou

Ideálne na nosenie koženej bundy v zime, je zvoliť si bundu väčšej veľkosti, než nosíte normálne. Nie extrémne väčšie ako je vaša veľkosť, tak o číslo, dve väčšie. To vám nechá priestor na vrstvenie pod bundou. Nižšie môžete vidieť niekoľko spôsobov, ako nosiť svetre pod koženkovou bundou a ostať tak v teple.

Vrstvenie na koženkovej bunde

Najbežnejším a najjednoduchším spôsobom nosenia koženkovej bundy v chladnom počasí je teplá vrstva teplého pleteného svetra, či kabátu cez bundu. V závislosti od veľkosti vašej bundy môžete zvoliť naozaj veľké a hrubé svetre. Vzhľadom na povahu materiálu koženky sa vietor ani studený vzduch sa nedokáže dostať pod samotný materiál. Takže funguje ako dobrý udržiavač tepla. To je dôvod, prečo mnohé z nás volia tento štýl a nenechávajú svoje koženkové bundy v skriniach ani v zime.

Keďže máme niekedy aj poriadne chladnú zimu a teploty často klesnú pod 0 °C, zvoľte radšej hrubší a teplejší kabát, ako na obrázkoch vyššie. Kabát zvoľte prispôsobivý v neutrálnom odtieni, budete vyzerať úžasne.

Koženková bunda, úplet a klobúk

Pre tie z vás, ktoré nechcú zakryť svoju koženkovú bundu kabátom, ale chcete byť v teple môže byť práve úplet to pravé. Vyberte si peknú teplú šatku či úplet, klobúk a rukavice, ktoré pomôžu udržať ruky v teple a hor sa do ulíc. Úplet či šatka sivej farby môže naozaj pekne vyniknúť spolu s čiernou koženkovou bundou. Je ideálny doplnok na chladné dni a určite sa to stane jedným z vašich obľúbených spôsobov, ako nosiť koženkovú bundu aj v zime, keďže vďaka rôznym doplnkom môžete skvele zladiť a oživiť váš zimný outfit.