Bunda, časť odevu, ktorú nosievame, keď sa teplé a slnečné počasie zmení na chladné a pochmúrne. Preto sa naskytá otázka, nemali by sme tejto časti odevu venovať väčšiu pozornosť? Poďme sa preto spolu pozrieť na trendy tejto sezóny jeseň-zima 2017.

V tomto článku vám ukážeme, ktoré trendy sú stále in a čo nosiť podľa módnych návrhárov, aby ste na ulici vytŕčali z davu.

krátke bundy

V novej sezóne jeseň-zima 2017 sú trendom krátke bundy, a to čím kratšie, tým lepšie. Najvhodnejšie dĺžka je do pásu, ale niektoré typy sú dokonca končia pod prsiami. Takéto bundy sa veľmi dobre kombinujú so šatami, nohavicami úzkeho strihu, či džínsami.
Mnohé z búnd sú doplnené o kožušinové goliere. Farbami tejto sezóny sú odtiene červeno-hnedej, béžovej či čiernej.

Bomberové bundy

Tieto bundy, ktorých popularita stále narastá sa pravdepodobne dostanú do popredia aj u starších ročníkov. Hoci tento typ búnd je tak trochu vypožičaný z pánskeho šatníka, skvelo sa kombinuje so šatami a sukňami. Ak je vyrobená z  koženky, či s kožušinou, bude patriť medzi kúsok, ktorý bude chcieť mať v skrini každá z nás.
Rozmanitosť týchto búnd umožňuje pôsobiť extravagantne, ale aj diskrétne, no napriek tomu štýlovo. Módne sú taktiež bomberové bundy vyrobené z pláštenky, v kombinácii s detailami koženky. Modely nájdeme prevažne v tradičných odtieňoch ako je sivá, khaki alebo čierna.

Prešívané bundy

Prešívané bundy sú jednoducho nepostrádateľnou súčasťou tohto ročnej jesene. Farby sú veľmi rozmanité, od tradičných odtieňov až po etnický štýl. Dizajnéri sa obzvlášť zamilovali do bielej farby. Bundy môžu byť klasické prešívané bundy, či športové bundy s výraznými detailmi, ako sú vrecká a vysoký golier.

Bundy s kožušinou

Neváhajte, a vytiahnite kožušinové bundy zo svojich šatníkov, nakoľko sú módnym trendom tejto sezóny. Trendom sú krátke vzory, bombery, vzory s avantgardnými prvkami, kde je bunda vyrobená s kožušinovým golierom. Nájdu sa tu aj klasické kombinácie ako hrubý samet alebo semiš a kožušinový golier.